Nowy sponsor strony – Studio Rosso, meble na wymiar Lublin

W tym artykule chciałbym przedstawić Państwu naszego głównego patrona, jakim jest Studio Rosso, meble na wymiar. Opiszę w kilku zdaniach czym się zajmuje wspomniana firma oraz spróbuję odpowiedzieć na jedno z najważniejszych pytań dotyczących jej działalności.

Studio Rosso to lubelska firma oferująca kompletną usługę umeblowania wnętrz. Składa się na nią :
– Wykonanie pomiaru pomieszczenia za pomocą urządzeń laserowych, gdzie brane są pod uwagę wszelkie błędy konstrukcyjne jak krzywizny i pofalowania. Pomieszczenie przeznaczone do pomiarów może być zarówno umeblowane jak i w stanie deweloperskim.
– Wykonanie profesjonalnego projektu opartego o sugestie i prośby klienta. Co warto wspomnieć, klient będzie mógł zobaczyć jak może wyglądać zakończona usługa, a wszystko dzięki trójwymiarowej wizualizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii v-ray.
Produkcja kompletu mebli od podstaw. Studio Rosso zaopatruje się tylko w najlepszej jakości płyty wiórowe, okucia i akcesoria. Jakość wykonywanych mebli znacząco wykracza poza poziom dostępny w popularnych marketach.
– Szybki montaż w domu klienta. Co ważne, meble nie przyjeżdżają w całości, lecz są rozłożone i każdy element jest transportowany w zabezpieczonych paczkach. Pozwala to na szybkie zrealizowanie nawet dużego zlecenia bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenia czy porysowania.

Z niewątpliwych zalet można by wymienić także:
– Własne studio meblowe usytuowane w centrum Lublina, gdzie mogą Państwo zobaczyć z bliska używane przez firmę materiały i technologie. Znajdziecie tam również przykładowe realizacje, a także będziecie mogli bezpośrednio spotkać się z projektantką i wspólnie omówić Wasze pomysły i wizje.
– Własna stolarnia, dzięki której Studio Rosso jest niezależne od zewnętrznych producentów. Własnoręczna produkcja daje także możliwość narzucenia i kontrolowania wysokiej jakości procesu tworzenia.
– Własny transport pozwalający wykonać usługę na terenie całej Polski.
– Wieloletnie doświadczenie i duża ilość zadowolonych klientów. Studio Rosso brało udział zarówno w małych jak i bardzo dużych projektach, bardziej tradycyjnych jak i nowoczesnych. Nie jest im straszne nawet najbardziej nietypowe pomieszczenie.
– Współpraca z najlepszymi producentami płyt i akcesoriów.
– Bardzo miły kontakt i cierpliwe, indywidualne podejście do każdego klienta.

W jakich przypadkach powinniśmy zdecydować się na meble na wymiar?

– Przede wszystkim jak chcemy mieć wystrój uszyty na miarę pod każdym względem (mamy wpływ na każdą kreskę, linię, na każdy najmniejszy detal). To rozwiązanie zdecydowanie dla osób, które wymagają więcej od miejsca, w którym mieszkają.
– Gdy szukamy rozwiązań nowoczesnych i indywidualnych zarazem. Jeżeli cenimy sobie wysoką estetykę i oryginalność, a nie możemy znaleźć w sklepie nic, co by nam odpowiadało- meble na zamówienie to najlepsza odpowiedź.
– Gdy nasze mieszkanie lub dom ma sporo nietypowych kształtów, gdzie meble marketowe by po prostu nie weszły lub zostawiłyby puste miejsca. Nie każde wnętrze ma idealnie prostopadłościenny kształt, często trzeba uwzględnić pochylenia ścian i różne zakamarki.
– Gdy mamy bardzo małe pomieszczenie. Doświadczona projektantka znajdzie pomysł na każdy zakątek.
– Gdy nasze ściany są krzywe, pofalowane, a sufit to np. wielka płyta, która zapada się w miejscach łączeń. Tego typu sytuacje zdarzają się niestety niezwykle często w starszym budownictwie, gdzie nie przykładano wagi do precyzji.
– Gdy chcemy zmienić dotychczasowe umeblowanie na coś świeższego, nowocześniejszego. Nic tak nie przełamuje codziennej rutyny jak zmiana otoczenia. Czasami wystarczy nawet zmienić kolor ścian, żebyśmy poczuli się lepiej, a co do dopiero zmiana całej aranżacji.
– Gdy wiecznie brakuje nam miejsca na nasze rzeczy, ale nie chcemy aby w pomieszczeniu panowało uczucie przesytu. Doświadczona projektantka połączy zarówno przestronność jak i miejsce na nasze rzeczy. Każde, nawet najmniejsze pomieszczenie ma swój potencjał.
– Gdy chcemy aby meble były solidne, a wszystkie mechanizmy działały niezawodnie przez lata. Tych cech można ze świeczką szukać w masowo produkowanych meblach. Wiadomo, że wysoka jakość będzie kosztowała nieco więcej, ale poniesione koszty odwdzięczą się niezwykłą trwałością.

Gorąco zachęcam do przejrzenia oferty Studio Rosso na studio-rosso.pl

meble na wymiar lublin