Zespół na wesele FLOWER - Agnieszka
Fotka profilowa z wesela - Tomek
Gitarzysta kapeli Flower - Adam
Klawiszowiec zespołu weselnego - Robert

O zespole FLOWER

Szukasz zespołu muzycznego na swoje wesele?

A może organizujesz przyjęcie okolicznościowe lub bal sylwestrowy?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Zespół na wesele FLOWER zajmuje się oprawą muzyczną różnych imprez takich, jak wesela, studniówki, spotkania firmowe czy bale sylwestrowe.

W obecnym składzie gramy już od kilku lat, co sprawia, że jesteśmy zgraną grupą i świetnie się dogadujemy, a to niewątpliwie przekłada się na brzmienie zespołu i klimat imprezy. Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie sceniczne, co podnosi jakość naszego zespołu.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu dobrą muzykę na wysokim poziomie. Repertuar naszej grupy jest na tyle szeroki i zróżnicowany, że pozwala nam dopasować się do każdego rodzaju imprezy. Gramy muzykę taneczną w klimatach pop, dance, disco. Wśród naszych wykonań nie brakuje utworów disco polo czy znanych rockowych kawałków, a i ludowych melodii kilka zagramy. Aby urozmaicić gościom zabawę, chętnie pośpiewamy z nimi przy stołach przy akompaniamencie akordeonu i gitary akustycznej.

W takcie trwania wesela organizujemy różne zabawy oraz prowadzimy oczepiny. Zapraszamy do działu INFO/Zabawy weselne, gdzie znajdą Państwo propozycje zabaw i konkursów oczepinowych.

Dbamy o to, aby bloki taneczne były na tyle długie, żeby goście mogli wybawić się na parkiecie. Natomiast podczas krótszych przerw proponujemy muzykę odtwarzaną z płyt CD, oczywiście ciszej, aby umożliwić gościom rozmowę przy stołach.

Dzięki wysokiej klasy sprzętom nagłośnieniowym i oświetleniowym jesteśmy w stanie dopasować się do każdego rodzaju wnętrz i zapewnić dobre brzmienie nawet na słabej akustycznie sali. Oświetlenie sceniczne, którym dysponujemy, tworzy na sali wspaniały klimat do zabawy.

Gramy głównie w okolicach Lublina, ale w razie potrzeby dojedziemy także do miast takich, jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk. Bez problemu możemy zagrać w każdym miejscu Polski.

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie – można nas posłuchać i obejrzeć. W razie pytań prosimy o kontakt.